Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Czym są ebooki?

ebooki to książki elektroniczne, które są cyfrową wersją Twojego rękopisu. Książki elektroniczne składają się z tekstu, obrazów lub obu tych elementów. Można je odczytać na większości urządzeń mobilnych. Na smart fonach: iPhone lub Android; na tabletach: iPad lub Surface; oraz na e-czytnikach: Kindle lub Nook. Wszystkie te urządzenia mobilne mogą jednocześnie przechowywać setki tytułów. To jak zabranie ze sobą biblioteki, gdziekolwiek jesteś.


Gdzie kupić ebooki?


ebooki można kupić od tysięcy sprzedawców, na przykład na: Amazon, ebookpoint, empik, woblink, virtualo, publio ebooki123 i na wielu innych księgarniach internetowych lub bezpośrednio ze strony autora.


Gdzie mogę sprzedać swoje ebooki?


Dzięki nam możesz sprzedawać swojego ebooka za pośrednictwem głównych punktów sprzedaży detalicznej, takich jak publio, empik i nexto, woblink, virtualo.


czym są ebooki

Jakie książki mogą być ebookami?


Każda książka może stać się ebookiem, od fraszek, aforyzmów i wierszy po horror, thriller i erotyk. Dotyczy to również Twojej książki! Pomożemy przekształcić każdą książkę w ebooka.


Czy mój ebook będzie wyglądał tak jak moja drukowana książka?


Cała napisana przez Ciebie książka będzie w Twoim ebooku, ale nie będzie wyglądać dokładnie tak samo jak druk. Dzięki ebookom czytelnicy mogą dostosować swoje wrażenia, zmieniając format, na przykład style czcionek i odstępy między wierszami. Oznacza to, że treść ebooka musi być elastyczna w preferencjach i urządzeniach czytelników. Ale nie martw się, posiadamy zespół specjalistów ds. konwersji, którzy zrobią wszystko za Ciebie. Mogą również zaprojektować okładkę Twojej elektronicznej książki (na życzenie autora), aby wyróżniała się na wirtualnych półkach z książkami.


Czego potrzebuję, aby zacząć?


Wyślij nam gotowy dokument Word lub plik PDF. W ciągu tygodnia prześlemy informację zwrotną.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *