Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Chcesz wykorzystać do promocji książki grupy czytelnicze na Facebooku?

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu, wykorzystując grupy tematyczne (głównie czytelnicze), budując zainteresowanie wokół książki za pośrednictwem marketingu szeptanego (czyli – publikowanie postów prezentujących książkę na grupach tematycznych, angażowanie do dyskusji i dalszego polecania, tworzenie komentarzy z poleceniem danej pozycji i autora itp…  ).

polecamy dodanie książki do katalogu – https://ksiazkiczytamy.pl/

Tego typu grupy i działania na nich można wykorzystać do poprowadzenia rozmów wokół danej książki. Posty dotyczące książki mają możliwość dotarcia do szerokiej grupy czytelników. Promocje na grupach Facebookowych to aktualnie jedne z najbardziej efektywnych działań marketingowych i w porównaniu z innymi relatywnie tania.

Tworzone posty i prezentowane opisy książek zachęcają potencjalnych czytelników do zakupu i czytania danej pozycji. Dyskusje i komentarze wpływają na zasięgi danego postu i tym samym zwiększają szanse na sprzedaż.

Proponujemy nasze usługi w zakresie promowania książek na grupach czytelniczych i specjalistycznych (tematycznie powiązanych z daną książką). Jest to ciekawa opcja na wzbudzenie szumu w przypadku promocji Państwa książki.

Ceny za nasze usługi promocyjne na grupach Facebookowych zaczynają się od 100 złotych netto. Tego typu działania bardzo szybko mogą przełożyć się na ilość sprzedanych egzemplarzy książek.

Nie ma znaczenia czy książka jest tylko w wersji e-booka czy druku.

Proponujemy także inne działania – w tym recenzje, opinie na stronach, portalach czytelniczych oraz na EmpikGo oraz Legimi.

 

Skontaktuj się z nami, przedstawimy szczegóły.

 

 

kontakt@gdziewydacksiazke.pl – napisz do nas