O nas

Poznaj nas...

Nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby droga od pisarza do autora była jak najłatwiejsza. Pomagamy początkującym autorom stać się weteranami pisarstwa. Pomogliśmy już kilkuset pisarzom zrealizować swoje marzenia.

Mamy przyjazną obsługę klienta, kompetentnych specjalistów od publikowania oraz wysokiej jakości produkty i usługi książkowe potrzebne do wykonania pracy.

Wszystko w jednym

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby - eBooki, książki drukowane, szeroką dystrybucję, sprzedaż bezpośrednią do czytelników, a także usługi projektowe oraz pomoc marketingową.

Zapewniamy

Specjalistyczny projekt okładki, konwersja plików i odpowiednie formatowanie, które zapewnią, że będziesz cieszyć się gotową książką drukowaną, czy e-bookiem.
Jako jedni z nielicznych firm wysyłamy gotowe pliki autorom, po publikacji książki. Nie każde wydawnictwo tak robi.

Profesjonalny kontakt

Stawiamy klienta na pierwszym miejscu. Dlatego jesteśmy dostępni dla Ciebie przez cały czas. W trybie natychmiastowym odbieramy e-maile i połączenia telefoniczne.

0

Tylu mamy pracowników

0

Redaktorów prowadzących

0

Graficy, składacze książek

0

Korektorzy,
Marketing,
Dział wysyłki

KSIĄŻKI DRUKOWANE

Niestandardowe drukowanie książek

Niezależnie od tego, czy jest to 25 książek, czy 2500, jakość każdej kopii jest gwarantowana.

Drukowanie pojedynczej książki

Nie jesteś jeszcze gotowy na wydanie książki na pełną skalę? Zacznij od jednej kopii wydrukowanej książki – w dowolnym rozmiarze, stylu okładki i oprawie.

Projekt okładki książki drukowanej

Twoja okładka jest twoim pierwszym wrażeniem.  Przyciągnij czytelników z profesjonalnie zaprojektowaną okładką, aby przekazać esencję swojej książki.

Formatowanie wnętrz dla książek drukowanych

Nie ma szybszego sposobu na utratę zainteresowania czytelnika niż przy słabym formatowaniu strony. Nasz zespół profesjonalnych projektantów książek będzie pracować z Twoim składem, aby stworzyć niestandardowy układ pasujący do tematu i przesłania Twojej książki.

USŁUGI EBOOK

eBook z ogólnopolską i światową dystrybucją

Najlepszy pakiet e-booków all-in-one wraz ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby publikować, promować i sprzedawać swój eBook w Polsce i na całym świecie na Amazon Kindle, Apple iPad, Barnes & Noble Nook i innych.

Tylko konwersja eBooka

Nie potrzebujesz promocji ani dystrybucji? Wybierz naszą usługę tylko do konwersji eBook, a my przekształcimy Twój manuskrypt w profesjonalny eBook, kompatybilny z dowolnym urządzeniem eReader (Amazon Kindle, Apple iPad, Barnes & Noble Nook, więcej)

Projekt okładki eBooka

Nasi eksperci z działu graficznego stworzą profesjonalną okładkę, która pomoże Twojemu eBookowi zachwycić czytelników.

Konwersja obrazu eBook

Nie musisz się martwić konwertowaniem obrazów graficznych na eBook. Nasi eksperci od e-booków przekonwertują Twoje zdjęcia, dzieła sztuki, ilustracje, wykresy i tabele, aby były widoczne na wszystkich popularnych urządzeniach eReader.

DODATKOWE USŁUGI KSIĄŻKI

Usługi edytorskie

Edycja książek jest koniecznością, ale zajmuje dużo czasu, gdy robisz to sam i jest kosztowna, gdy szukasz profesjonalnej pomocy – do tej pory. Nasze usługi edycyjne są przeznaczone dla autorów, którzy potrzebują edycji w przystępnej cenie.

Własna księgarnia internetowa

Oferujemy księgarnię internetową, umożliwiającą sprzedaż książki drukowanej bezpośrednio czytelnikom.

Międzynarodowy Standardowy Numer Książki (ISBN)

Dodaj unikalny kod kreskowy ISBN do swojej książki, aby sklepy detaliczne mogły zidentyfikować twoją książkę na rynku i odpowiednio zgłosić sprzedaż.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub wyślij e-mail