Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Książka biznesowa

Publikacja biznesowa zwiększa atrakcyjność Twojej firmy.

Dzięki niej Twoja działalność zyska rozpoznawalność, co przełoży się na jej sukces.
To opcja stworzona dla firm, blogerów oraz urzędów. Poprzez profesjonalnie wydane materiały naukowe, szkoleniowe, eksperckie, czy informacyjne dotrzesz do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. W atrakcyjnej formie możesz zaprezentować atuty swojej działalności, tym samym zadbasz o nowoczesny wizerunek firmy.

Profesjonalnie przygotowana i wydana pozycja biznesowa to najefektywniejsza promocja marki, bloga czy regionu. Dzięki niej przekażesz odbiorcom najważniejsze informacje na temat Twojej działalności. W celu zwiększenia efektywności przekazu w treści możesz zawrzeć linki do firmowych stron WWW, czy portali tematycznych.
Ze swojej strony oferujemy kompleksowy outsourcing wydawniczy. Odpowiednio przygotowany zespół zadba o zminimalizowanie kosztów Nasza oferta jest skrojona na miarę i potrzeby Twojego biznesu. To Ty zdecydujesz bowiem, jak będzie wyglądać Twoja publikacja biznesowa, w jakim nakładzie pojawi się na rynku i do kogo docelowo dotrze. My zapewniamy natomiast profesjonalne usługi obejmujące: redakcję, korektę, doradztwo, nadanie numeru ISBN, czy opracowanie graficzne książki w formie drukowanej lub elektronicznej. W naszej gestii pozostaje także promocja regionalna oraz ogólnopolska.
Książka biznesowa

Czy wydanie książki biznesowej się opłaca?

Wydatki związane z wydaniem pozycji biznesowej zawsze zwracają się z nawiązką. Prowadzona tą drogą promocja marki pozwala dotrzeć do nowych klientów, a tym samym zwiększyć oczekiwany zysk. Wypracowany tą drogą profesjonalny wizerunek Twojej firmy, będzie utrzymywał się przez lata.

Jeżeli chcesz wydać książkę biznesową, skontaktuj się z nami.

Kontakt