Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Usługi edycji książek

Samodzielna edycja książki jest prawie niemożliwa. Nawet autorzy bestsellerów sami nie edytują książek. Zatrudnienie doświadczonego redaktora książki jest często najlepszą inwestycją, jaką możesz poczynić dla swojej książki i kariery pisarskiej. Redaktorzy książek robią więcej niż tylko upewnienie się, że zdania w Twojej książce są zakończone kropką, czy zachowana jest ortografia i interpunkcja. Zapewniają, że twoje pismo jest płynne i przejmujące. Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że Twoje pismo jest idealnie dopracowane przed wydrukowaniem, jest zainwestowanie w usługi edycyjne.

Oferujemy trzy różne opcje dla autorów: Edycja liniowa, Edycja kopii i Korekta. Te różne poziomy usług edytorskich obejmują wszystko – od podstawowej gramatyki i poprawek pisowni po przegląd narracji, rozwój historii, charakterystykę i strukturę zdań. Oferujemy opcje gwarantujące, że każdy autor jest zadowolony z usługi edycji.

Niedroga edycja książek, dostosowana do niezależnego autora

Edycja linii (koszty podajemy telefonicznie lub mailowo)

Edycja liniowa to intensywna edycja strukturalna, która koncentruje się na drobniejszych aspektach języka – przepływie pomysłów, elementów przejściowych, tonu i stylu. Twój edytor linii krytycznie przyjrzy się procesowi pisania manuskryptu, użyciu języka, rozwojowi postaci i nie tylko, a także przedstawi sugestie,

Edycja kopii (koszty podajemy telefonicznie lub mailowo)

Edycja kopii jest podstawową edycją słowo po słowie, która rozwiązuje problemy gramatyczne, użytkowania i spójności. Twój redaktor poprawi problemy z ciągłością twojej historii i zapewni, że twój rękopis nie będzie miał problemów technicznych ani poważnych luźnych celów, które wprowadzą czytelników w błąd.

Korekta (koszty podajemy telefonicznie lub mailowo)

Korekta jest istotnym ostatnim krokiem w procesie edycji książki. Po profesjonalnej edycji manuskryptu korektor książki dokona ostatecznej recenzji, aby naprawić pozostałe problemy mechaniczne i gramatyczne, zanim książka zostanie wydrukowana i opublikowana. Korekta nie jest zmianą strukturalną i skupia się na wyeliminowaniu drobnych błędów i niespójności.