Usługi edycji książek

Samodzielna edycja książki jest prawie niemożliwa. Nawet autorzy bestsellerów sami nie edytują książek. Zatrudnienie doświadczonego redaktora książki jest często najlepszą inwestycją, jaką możesz poczynić dla swojej książki i kariery pisarskiej. Redaktorzy książek robią więcej niż tylko upewnienie się, że zdania w Twojej książce są zakończone kropką, czy zachowana jest ortografia i interpunkcja. Zapewniają, że twoje pismo jest płynne i przejmujące. Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że Twoje pismo jest idealnie dopracowane przed wydrukowaniem, jest zainwestowanie w usługi edycyjne.

Oferujemy trzy różne opcje dla autorów: Edycja liniowa, Edycja kopii i Korekta. Te różne poziomy usług edytorskich obejmują wszystko – od podstawowej gramatyki i poprawek pisowni po przegląd narracji, rozwój historii, charakterystykę i strukturę zdań. Oferujemy opcje gwarantujące, że każdy autor jest zadowolony z usługi edycji.

Niedroga edycja książek, dostosowana do niezależnego autora

Edycja linii (koszty podajemy telefonicznie lub mailowo)

Edycja liniowa to intensywna edycja strukturalna, która koncentruje się na drobniejszych aspektach języka – przepływie pomysłów, elementów przejściowych, tonu i stylu. Twój edytor linii krytycznie przyjrzy się procesowi pisania manuskryptu, użyciu języka, rozwojowi postaci i nie tylko, a także przedstawi sugestie,

Edycja kopii (koszty podajemy telefonicznie lub mailowo)

Edycja kopii jest podstawową edycją słowo po słowie, która rozwiązuje problemy gramatyczne, użytkowania i spójności. Twój redaktor poprawi problemy z ciągłością twojej historii i zapewni, że twój rękopis nie będzie miał problemów technicznych ani poważnych luźnych celów, które wprowadzą czytelników w błąd.

Korekta (koszty podajemy telefonicznie lub mailowo)

Korekta jest istotnym ostatnim krokiem w procesie edycji książki. Po profesjonalnej edycji manuskryptu korektor książki dokona ostatecznej recenzji, aby naprawić pozostałe problemy mechaniczne i gramatyczne, zanim książka zostanie wydrukowana i opublikowana. Korekta nie jest zmianą strukturalną i skupia się na wyeliminowaniu drobnych błędów i niespójności.