Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Dystrybucja książek

Polska dystrybucja książek drukowanych.

Udostępnij Twoją książkę w większości sklepów w całym kraju.

książki drukowane

Twoja książka papierowa - w sprzedaży w całej Polsce

Drukujemy twoją książkę i rozprowadzamy ją po sklepach i dystrybutorach. Uwaga! Dystrybucja książek papierowych wydanych tylko przez nasze wydawnictwo.

Kanały dystrybucyjne:

Hurtownie:

logo ksiegarni azymut

Azymut

Jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. Firma rozpoczęła działalność w maju 1999 r. z inicjatywy Grupy Wydawniczej PWN. W ofercie posiada ponad 90 tys. tytułów. Są wśród nich publikacje z bardzo wielu dziedzin – książki naukowe, akademickie, edukacyjne, beletrystyka, literatura dziecięca, a także książki ilustrowane.
logo hurtowni ateneum

Ateneum

Firma Ateneum jest ogólnopolskim dystrybutorem zajmującym się hurtową sprzedażą książek, artykułów papierniczych, puzzli, gier oraz zabawek. Od początku swego istnienia Ateneum stawia na najwyższą jakość obsługi klienta oraz kompleksowe zaopatrzenie asortymentowe. Z usług korzysta już ponad 1800 odbiorców w kraju i za granicą.
Hurtownia Bonito Gdzie wydać książkę

Bonito

Są jednym z największych sprzedawców książek w Polsce. W ofercie posiadają również zabawki, płyty, puzzle i gry oraz artykuły szkolne i papiernicze. Każdego dnia zespół ponad 300 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 200 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

Liber

Są firmą dystrybucyjną działającą na rynku książki od listopada 2003 roku. Świadczą usługi „outsourcingu” działu handlowego Wydawnictw. Zapewniają pełną obsługę dystrybucyjną i marketingową, jak również logistykę i magazynowanie. Współpracują z ponad 300 Wydawnictwami ! Działają na terenie całego kraju. Docierają do wszystkich kanałów dystrybucyjnych na rynku. Głównym celem ich działalności jest zapewnianie najwyższej jakości obsługi i zadowolenie Klientów (tak dostawców, jak i odbiorców).

Motyle Książkowe

Misją firmy motyleksiazkowe.pl jest dystrybucja małych, niszowych wydawnictw oraz ich profesjonalna obsługa. Wspieranie w rozwoju tak aby miały szansę zaistnieć obok tych dużych i uznanych. Każdy Wydawca zaczyna kiedyś od pierwszej książki i dopiero z czasem “rozwija skrzydła”. Chcą w tych wydarzeniach uczestniczyć i pomagać na ile to możliwe, aby takie książki znalazły drogę do „swoich” czytelników. Dzięki temu, że są niewielką firmą rozumiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Wydawcy, który powierza im dystrybucję swoich publikacji.

Super Siódemka

Super Siódemka zajmuje się w pierwszej kolejności dystrybucją podręczników, w dalszej – książek naukowych, atlasów, słowników, map, pomocy naukowych, kalendarzy itp. Około 65-70 proc. obrotu przypada na sprzedaż książek edukacyjnych. Poza sezonem firma prowadzi sprzedaż beletrystyki, której oferta ograniczona jest do najszybciej rotujących pozycji.

L&L

Zajmują się ogólnopolską sprzedażą hurtową książek.

Rema

Podstawą działalności hurtowni jest przede wszystkim sprzedaż podręczników szkolnych. W miarę upływu czasu oferta sprzedaży została rozszerzona o beletrystykę, albumy, encyklopedie, słowniki, pomoce edukacyjne, książki dla dzieci i inne. W naszej ofercie znajdziecie państwo również kalendarze, globusy, artykuły papiernicze, puzzle oraz zabawki.

Księgarnie:

Empik.com

Są jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Koncentrują się na pasjach oraz zainteresowaniach Polaków – ich oferta inspiruje i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas. Nieważne czy lubisz czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy, pasjonują Cię planszówki, uwielbiasz podróżować, pielęgnujesz przydomowy ogródek lub wciągnęła Cię piłka nożna albo jesteś wielbicielem letnich festiwali muzycznych – u nich znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje.
Spek-ksiegarnia

Spek

Firma SPEK Grzegorz Giżewski powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmuje się sprzedażą książek.

Tylkorelaks.pl

Oferowane książki na ich stronie to ciekawe propozycje lektur dla każdego, godne polecenia. Proponują tanie książki, atrakcyjne rabaty i promocje. W ich ofercie również łamigłówki oraz talie kart. Propozycje książek kierują do szerokiego grona czytelników. Każdy znajdzie tu ciekawe pozycje dla siebie zarówno kryminały, romanse, poradniki, ezoterykę, reportaże, popularnonaukowe, powieści psychologiczne. Wybierając ich książki, umożliwiają czytelnikom poszerzanie horyzontów. stronie księgarni znajdą Państwo książki w naprawdę okazyjnych cenach. Organizują wyprzedaże i promocje, gdzie można zaopatrzyć się w tanie książki. U nich znajdziesz literaturę dla każdego czytelnika.

Atena

Księgarnia Atena znajduje się w rynku miasta Kamienna Góra. Działają od ponad 50 lat a od 1990 roku pod nazwą”ATENA”. Mają w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy tytułów i codziennie wzbogacają swoją ofertę o nowe pozycje.

Wratislavia

Księgarnia jest firmą rodzinną. Od kilkudziesięciu lat przekazywana z pokolenia na pokolenie. Codziennie oferuje klientom szeroki wybór książek, podręczników i artykułów papierniczych. W latach 60-90 była powierzchniowo największą księgarnią we Wrocławiu. Mimo że obecnie lokal jest o połowę mniejszy, to utrzymuje on swoją renomę i jakość sprzedawanego towaru.