Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Formatowanie wnętrz dla książek drukowanych i eBooków

Formatowanie książki drukowanej

Dobrze sformatowana i zaprojektowana książka ma kluczowe znaczenie dla sukcesu autora. Mimo że ciężko pracowałeś nad swoim manuskryptem, może on nie zwrócić na siebie uwagi bez profesjonalnego formatowania. Gdzie Wydać Książkę pomoże zapewnić czytelnikom Twojej książki jak najlepsze wrażenia z czytania. Nasz zespół profesjonalnych projektantów książek będzie pracować z Twoim składem książki i stworzy niestandardowy układ dopasowany do tematu i przesłania Twojej książki. Wysyłamy Ci projekt składu do przeglądu i ostatecznej akceptacji.

Projektowanie wnętrz książek (formatowanie manuskryptu)

Profesjonalnie sformatowany tekst jest ważną częścią projektowania książek. Przejrzysta hierarchia i czytelny krój pisma pomagają stworzyć układ, który zaprasza czytelnika. Każda sekcja zawarta w manuskrypcie (przedmowa, dedykacja, rozdziały itp.) Będzie niestandardowo sformatowana, aby stworzyć dopracowaną książkę. Przed wydrukowaniem wyślemy dowód w formacie PDF do zatwierdzenia. Oferujemy zarówno formatowanie manuskryptu eBook, jak i formatowanie druku manuskryptu (czarny tekst lub kolorowy tekst).

Projekt czarny tekst obejmuje:

Projekt kolorowy tekst obejmuje:

Po wybraniu odpowiednich opcji projektu, zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza. Daje to możliwość podzielenia się pomysłami na temat wyglądu książki lub stylu stron wewnętrznych. Umożliwiamy przesłanie własnych zdjęć do projektu składu. Projektanci Gdzie Wydać Książkę połączą Twój wkład ze swoją wiedzą, aby stworzyć niestandardową książkę, z której będziesz dumny.

Próbki przed i po

Formatowanie wnętrz dla eBooków

Dzisiejsi czytelnicy utrzymują eBooki na takich samych zasadach jak książki drukowane, dlatego ważniejsze niż kiedykolwiek jest zaprezentowanie profesjonalizmu swojego eBooka, który przekłada się na dowolne popularne urządzenie mobilne lub czytnik e-booków, taki jak Kindle, Nook lub iPad.

Co to jest formatowanie eBooka?

Formatowanie eBooka jest standardowym procesem projektowania, który zamienia tekst i obrazy w atrakcyjny układ dla czytelników. Jest podobny do projektowania wnętrz i formatowania książek drukowanych, ale koncentruje się wyłącznie na książkach w przestrzeni cyfrowej. Standardowe formatowanie eBooków (ePub, .mobi oraz opcjonalnie pdf) zawiera dynamiczny, płynny układ tekstu i obrazów, aby Twój eBook wyglądał świetnie, na każdym eReaderze, urządzeniu mobilnym i tablecie.

Próbki przed i po

Dlaczego Gdzie Wydać Książkę jest najlepszym wyborem dla usług formatowania eBooków?

Jak to działa?

Profesjonalne formatowanie jest istotną częścią każdego projektu eBooka. Przejrzysta hierarchia i czytelny krój pisma pomaga stworzyć układ, który zaprasza czytelnika. Każda sekcja zawarta w manuskrypcie (przedmowa, dedykacja, rozdziały itp.), zostanie niestandardowo sformatowana, aby stworzyć dopracowany układ eBooka. Będziesz mieć również możliwość przesłania własnych zdjęć. Nasi projektanci połączą Twój wkład z wieloletnim doświadczeniem, aby stworzyć specjalnie zaprojektowaną książkę, po którą sięgać będą czytelnicy. Następnie prześlemy Ci dowód e-booka w formacie EPUB .MOBI i PDF do zatwierdzenia.