Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Sprzedaj swój eBook w największych księgarniach internetowych

Polska i zagraniczna dystrybucja.

150 krajów, ponad 50 sklepów, 1 panel rozliczeń.

Twój eBook - w sprzedaży nie tylko w Polsce

Dzięki ponad 50 sklepom dodanym do naszej oferty dystrybucji eBook – w tym Amazon, StreetLib Publish„Gdzie wydać książkę” oferuje Twoją książkę większej liczbie czytelników, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Każdy autor wie, że dystrybucja do głównych polskich sklepów internetowych z eBookami, takich jak: Legimi, Woblink, czy Ebookpoint jest ważna. My oprócz tych podstawowych zapewniamy dodatkowe kanały dystrybucyjne.

Kanały dystrybucyjne z eBookami za granicą:

Publikacja eBooków na Amazon

Twój eBook trafi do globalnej sieci dystrybucji Amazon.

Publikacja eBooków na StreetLib Publish

StreetLib jest kolejną globalną dystrybucją eBooków na międzynarodowym rynku.

Kanały dystrybucyjne z eBookami w Polsce:

Legimi.pl

Twój eBook trafi do sieci sprzedaży Legimi.pl. W swojej ofercie mają ponad 60 tys. eBooków i audiobooków, różnych wydawnictw.

Virtualo.pl

Virtualo.pl to nowoczesna księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży książek elektronicznych w formie eBooków i audiobooków. Dodatkowo Virtualo rozszerza sprzedaż eBooków na innych kanałach dystrybucyjnych takich jak: Artatech, Audiobook.pl, Czas czytania, Difin, Empik, Gandalf, Godi, Helion, Ibuk, InBook, Koobe, Księgarnia PZWL, Lideria, LubimySłuchać, Muve, Nakanapie.pl, Platon24, PolBook.pl, Ravelo, Starbucks, Zinamon, Czytio.pl, E-kiosk, Ebookpl, Eksiegarnia.pl, Ksiegarniapwn.pl, Prestigioplaza, Prus24.pl, Sklep.rp.pl, Taniaksiazka.pl, Allegro.pl.

Empik.com

Empik.com oferuje dostęp do ulubionych książek w Twoim telefonie lub tablecie. Nowości, bestsellery. Ebooki. Tanie Audiobooki Online. Seriale Audio. Podcasty. Tanie Ebooki Online. Promocyjne ceny. Audiobooki. Empik.com współpracuje z księgarnią internetową Virtualo.pl.

iFormat

Cyfrowa platforma Grupy PWN iFormat.pl to skuteczne rozwiązanie dla tworzenia i zarządzania elektronicznymi publikacjami w wydawnictwie. iFormat, tak jak Virtualo.pl rozszerza swoją ofertę na innych kanałach dystrybucyjnych, a są to: Audiobucznia.pl,  Bramy nauki, Educaso.com, GLOSEL, Księgarnia ludzi myślących, Litres, Selkar.pl, Ebuczek, Gamdalf.pl, Ibuk.pl, Lideria.pl, PWN.pl, PZWL.pl, Ravelo.pl, Zinamon.pl, Azymut.pl, Allegro.pl.

Ebookpoint.pl

Księgarnia Ebookpoint.pl, ma w swojej ofercie ponad 70 tys. eBooków oraz audiobooków.

Woblink.com

Woblink.com to jedna z największych platform sprzedających ebooki, audiobooki i książki drukowane w Polsce. W swojej ofercie posiadają tytuły największych polskich wydawców – nowości, bestsellery, a także klasykę literatury.

Publio.pl

Publio.pl to jedna z największych w Polsce e-księgarni z ebookami, audiobookami i eprasą. W ofercie posiadają ponad 20 000 tytułów w formatach specjalnie przystosowanych do e-czytania (MOBI, ePUB, PDF) oraz w wersji audio (MP3). Współpracują z wydawcami literatury pięknej i literatury faktu, wydawnictwami specjalizującymi się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych.

Nexto.pl

Nexto.pl to jedna pośród największych w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF. W ofercie posiadają tysiące tytułów.

Coczytamy.pl

Coczytamy.pl to księgarnia internetowa, oferująca zbiór książek w postaci cyfrowej – ebooki w najpopularniejszych formatach (MOBI, EPUB, PDF).