Gdzie wydać książkę? Jak wydać książkę?

Upewnij się, że okładka twojej książki wyróżnia się na półce.

Świetny projekt okładki książki jest najlepszym narzędziem sprzedaży. Profesjonalnie zaprojektowana okładka natychmiast (i atrakcyjnie) przekaże esencję tego, o czym jest Twoja książka.

Usługi projektowania okładek książek

Projektowanie okładki książki to sztuka. Nasz kompetentny zespół ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu okładek do druku w wielu różnych gatunkach.

 Niezależnie od tego, czy okładka twojej nowej powieści wymaga odważnego projektu, czy też to świeżo upieczona okładka książki kucharskiej, projektanci Gdzie Wydać Książkę stworzą niestandardową okładkę, z której będziesz dumny.

Niedrogi projekt okładki książki

Gdzie Wydać Książkę sprawia, że realizacja marzeń o posiadaniu własnej drukowanej książki jest łatwa i niedroga! Oferujemy  designerską okładkę książki z przesłanymi do Ciebie próbnymi wzorami.

Projekt okładki

Oferujemy złożone obrazy, łącząc elementy graficzne, tekstury i mieszanie zdjęć, aby stworzyć scenę przywołującą treść książki.

Okładka książki jest pierwszą rzeczą, którą widzą czytelnicy, czyniąc ją najważniejszym narzędziem sprzedaży. Coraz więcej jest wydawanych książek, co zmniejsza manewry w projektowaniu oryginalnych okładek. Jednak nasi graficy poradzą sobie ze wszystkim. Bez problemu zaprojektują okładkę, która będzie wyróżniała się wśród innych okładek na rynku wydawniczym.

Profesjonalny projekt okładki eBooka

Mimo starej frazesu potencjalni nabywcy eBooków ocenią książkę po okładce. Świetna okładka eBooka jest jednym z najlepszych narzędzi sprzedaży, natychmiast przekazując najważniejsze myśli, wiadomości i obrazy, które podsumowują twoją książkę.

W tych zatłoczonych witrynach e-booków ważne jest, aby wyróżnić się na tle innych. Profesjonalna okładka eBooka stworzona przez Gdzie Wydać Książkę zapewni Ci profesjonalne wrażenie.

 

Bezpłatny projekt okładki eBooka!

Do wydanej przez Nas książki drukowanej otrzymasz  zupełnie za darmo projekt okładki dla eBooka, wraz z treścią Twojej książki w wersji eBook. Umożliwi to szerszą sprzedaż Twojego tytułu, co przełoży się na większy zysk.